31 січня 2013 року на базі Дніпродзержинського вищого професійного училища відбулося заняття слухачів регіональної школи класного керівника «Корпоративна культура як компонент інноваційної культури педагогічного працівника»

В холлі навчального закладу слухачів школи привітно зустріли учні і запросили ознайомитись з творчими наробками майстрів в/н і викладачів, виставкою реальних робіт учнів і випускників навчального закладу. Цікава і змістовна подорож-екскурсія в історичне минуле училища відбулась в приміщенні музея навчального закладу. Відкриттям для присутніх стала створена в закладі кімната культурології, що повертає учнів до історичних коренів, розвиває етнічний напрям виховання.

Засідання відкрила представник НМЦ ПТО у Дніпропетровській області методист Киба Надія Василівна. Вона звернула увагу на важливість теми засідання, на ключові питання.

Слухачка школи, викладач Володюшина В.В., в своєму виступі висвітлила питання організації корпоративної культури з досвіду роботи навчального закладу. Після виступу дизайнер – викладач Плоха Т.В. надала конкретні рекомендації що до створення особистого іміджу викладача. Учасники дефіле, викладачі і майстри в/н, продемонстрували зразки ділового одягу, аксесуари і стриманого макіяжу.

До участі в практичній частині були запрошені учасники які за допомогою паперової ляльки і одягу, відповідно до рекомендацій дизайнера створили образ ділової ляльки-педагогічного працівника. Завершилась практична частина захистом робіт із жвавим обговоренням учасниками школи.

До обговорення приєднались учасники курсів підвищення кваліфікації майстрів. в/н, що проходять в навчальному закладі. Майстри в/н з Закарпатської області цікаво розповіли про зміст і форми виховної роботи в їх навчальних закладах, висловили свою позитивну думку що до змісту заходу. До обговорення приєднались і інші учасники курсів, представники Дніпропетровській області.