Наші замовники

Сьогодні училище співпрацює з більш як 20 промисловими підприємствами як міста Кам'янське так і Дніпропетровської області. Серед них:

Публічне акціонерне товариство «Дніпровський металургійний комбінат » - одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, що нараховує 120-літню історію видатних досягнень.


ПАТ “Дніпровський металургійний комбінат” –підприємство з повним металургійним циклом по випуску 5600 тис. тонн агломерату, 4350 тис. тонн чавуну, 3850 тис. тонн сталі, 3829 тис. тонн готового прокату.

До складу комбінату входять:
 • Цех підготовки залізорудної сировини для виробництва агломерату
 • Агломераційний цех з відділенням підготовки шихти зі спекальним відділенням з 6-ма агломашинами загальною площею спікання 450 кв.м
 • Доменний цех
 • Киснево-конвертерний комплекс з 2-ма 250-тонними конвертерами з верхньою продувкою, 2-ма сортовими шестиструмковими криволінійними машинами безперервного лиття заготовок, 1-єю сортовою семиструмковою криволінійною машиною безперервного лиття заготовок, станцією комплексного доведення металу
 • Новопрокатний цех з комплексом прокатного устаткування: блюмінг "1150", трубозаготовочний стан "900*750*3", універсальний стан "1200", кліть "800"
 • Рейкобалковий цех з комплексом прокатного встаткування: блюмінг "1050", рейкобалковий стан "925", заготовочна кліть "925"
 • Сортопрокатний цех з 15-клітьовим напівбезперервним станом "350"
 • Вісепрокатний цех зі станом поперечно-гвинтової прокатки "250" і двома кулепрокатними станами "40-80"
 • 9 ремонтно-механічних цехів
 • 5 енергетичних цехів
 • 3 транспортні цехи, в тому числі – два залізничних
 • 11 допоміжних цехів

ПАТ “ДМК” - єдиний в Україні постачальник катаної осьової заготівки для залізничного транспорту, шпунтових паль типа Ларсен, рейок контактних для метрополітену, сталевих куль, що мелють, трубної заготівки. Також комбінат здійснює виробництво сортового прокату (круг, кутник, швелер, балка), квадратної заготовки та армованого круга.

Училище має досить тісні зв’язки з комбінатом. Розпочавши свою історію як школа фабрично-заводського учнівства заводу імені Дзержинського за радянських часів комбінат був базовим підприємством училища і практично єдиним його замовником. Сьогодні ПАТ “Дніпровський металургійний комбінат” є основним замовником кадрів, перше робоче місце на комбінаті отримують більше 50% випускників училища.


________________________________


ПАТ «Дніпровагонмаш» є провідним підприємством з розробки і виготовлення вантажних вагонів та промислових залізничних вагонів, а також спеціалізованого залізничного технологічного обладнання для підприємств коксохімічної промисловості.

Вагони, що виробляє підприємство, використовуються в різних галузях промисловості, вони перевозять практично всі види вантажів: сипкі, штучні, важковагові, довгомірні. У активі підприємства більше 150 моделей вагонів практично всіх типів піввагони, хопери криті і відкриті платформи для різних вантажів, думпкари, спеціалізовані технологічні транспортні засоби. Більше 80 % продукції ВАТ поставляє на експорт.


________________________________


Металургійне підприємство "Дніпродзержинський сталеливарний завод" дочірнє підприємство ПАТ "Дніпровагонмаш" було створено в 1992 році на базі фасоноливарного цеху.

Завод спеціалізується на випуску лиття для вагонобудування. На заводі освоєний і поставлений на виробництво випуск відливок: «Корпус поглинаючого апарата» ПМКП-110, «Хомут тяговий» і «Автозчеплення СА-3». Виробнича потужність підприємства в даний час становить 12000 тонн лиття в рік. Крім відливок для вагонобудування, освоєний випуск виливків для автомобілебудування, сільгоспмашинобудування й інших галузей народного господарства.

________________________________

ПАТ “Дніпровський КХЗ” — підприємство з повним циклом коксохімічного виробництва: підготовка вугільної шихти, виробництво коксу, уловлювання хімічних продуктів коксування, переробка сирого бензолу з одержанням чистих продуктів ректифікації, переробка кам'яновугільної смоли з одержанням кам'яновугільного пеку.


ПАТ “Дніпровський КХЗ” має у своєму розпорядженні сучасні технічні засоби й технологію, що забезпечують високу якість коксу, хімічних продуктів коксування. На підприємстві освоєне виробництво металургійного коксу різних класів розмірності із широким спектром технічного аналізу, міцнісних характеристик, що відповідають європейським і міжнародним стандартам. ПАТ “Дніпровський КХЗ” поставляє основну частину металургійного коксу на світовий ринок: в Англію, Францію, Німеччину, Албанію, Туреччину, Болгарію й ін. Країни.

________________________________

ПАТ "ДніпроАЗОТ" — підприємство хімічної галузі України. ПАТ "ДніпроАЗОТ", одне з найстарших підприємств у своїй галузі, введений в експлуатацію в 1938 році. "ДніпроАЗОТ" спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, каустичної соди, хлора, соляної кислоти, азотних добрив і входить в п'ятірку найбільших хімічних підприємств країни.


ПАТ "ДніпроАЗОТ" сьогодні - це десятки цехів, які є єдиним промисловим механізмом у виконанні виробничих завдань. Продукція підприємства: карбамід, аміак, сода каустична, соляна кислота, КМЦ всіх марок і модифікацій, користуються постійним попитом у сільському господарстві, хімічній і енергетичній галузях, у металургії та машинобудуванні. Виробництво й поставки хлора і гіпохлорида натрію багато років займають провідну роль у системі забезпечення чистою водою населення й підприємств України. ПАТ «ДніпроАЗОТ» виробляє сучасні товари для домашнього господарства: різноманітний асортимент господарських виробів із пластмас; миючих, чистячих та відбілюючих засобів; мінеральних добрив для присадибних господарств; одноразового посуду; клеів для шпалер.

________________________________

ПАТ «Дніпроважмаш», одне із провідних підприємств в галузі важкого машинобудування, у недавньому минулому відоме як «Дніпропетровський завод металургійного обладнання» (ДЗМО).


ПАТ «Дніпроважмаш» є одним з основних постачальників устаткування для доменного й прокатного виробництв, вагоноперекидачів, редукторів загального й спеціального призначення, чавунних тюбінгів для метро й шахт, устаткування для гірничозбагачувальної, металургійної, трубної й коксохімічної промисловості. Висока технічна оснащеність виробництва, великий науковий потенціал і високопрофесійний колектив підприємства дозволяють випускати постійно якісну продукцію, що завоювала авторитет не тільки в Україні, але й далеко за її межами.