З далеких 60-х років минулого століття, коли в тодішньому Технічному училищі №8 (нині Кам’янське вище професійне училище) казахстанська молодь, в тому числі і майбутній перший Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв, навчалась металургійним професіям, зав’язались дружні зв’язки нашого міста та нашого училища з Республікою Казахстан.

І ось нова зустріч. 29 квітня 2019 року в столиці Республіки Казахстан місті Нур-Султан відбулася ХХVІІ сесія Асамблеї народу Казахстану, на участь в урочистому концерті якої було запрошено кам’янчан Льва Рудольфовича Єжевського, заслуженого тренера України і Республіки Казахстан, тренера першого Президента Казахстану Н. Назарбаєва, Івана Олексійовича Вишницького, який разом з Назарбаєвим тренувався у Льва Рудольфовича та спільний творчий колектив учнів, студентів та педагогів Кам’янського вищого професійного училища та Кам’янського музичного коледжу. Вітаючи від імені міста вельми поважне зібрання, Лев Єжевський подарував Н.Назарбаєву спортивний кубок. Кам’янська молодь, разом із солістом Алматинської опери, заслуженим артистом Республіки Казахстан Андрієм Трегубенком привітала усіх присутніх від міста «Полум’яних зір» піснею «Заводская проходная».
Цікава подорож до Казахстану

Злегка втомлені тривалою подорожжю, але задоволені новими враженнями, знайомствами, творчими здобутками та спілкуванням, ми повернулися додому продовжувати своє навчання та працювати на теренах рідної країни.