У матінки-природи немає вихідних днів. Разом із нею працюємо і ми.

14 квітня учні груп ЕГЗ-9/17, 2ЕГЗ-9/18, Т-11/18 та педагоги училища разом із представниками департаменту з гуманітарних питань міської ради, лісгоспу, волонтерами-активістами за ініціативи ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» прийняли участь у акції «ЕКО-патруль. Посади дерево».

В рамках заходу в лівобережній частині міста було висаджено молодесенькі деревця – саджанці сосни. Начальник лісгоспу Яловий І.О. власноруч показав, як треба висаджувати молоді дерева за допомогою спеціального приладдя – меча Колесова. З’ясувалось, що це досить просто!

Було сформовано групи із 5-ти осіб, кожна із яких мала в своєму арсеналі необхідний інвентар та маленькі рослинки. Працювали юнаки та дівчата завзято, натхненно, іноді відволікаючись на запитання кореспондентів 34-го каналу та прес-центру ПАТ «ДМК». Казакевич Антон та Авраменко Даніїл надали фотокорам інтерв’ю і стали справжніми «зірками». Так що дивіться, слухайте й читайте про захід і про НАС у четвер 18 квітня о 1900 на 34-му каналі (програма «ЕКО-патруль»), а також на сайті ДМК.

Отже, час ми провели із превеликим задоволенням. Кожен радів із того, що вже досить скоро зелений ліс знову буде радувати око людини і рослини насичуватимуть повітря життєдайним киснем.

Задоволені спільною корисною справою та новими знайомствами, ані трохи не втомлені всі разом під веселу пісню ми вирушили додому.

Приєднуйтесь до когорти учнів Кам’янське ВПУ! Будьте разом із нами і все буде добре!
Акція «ЕКО-патруль. Посади дерево»

Акція «ЕКО-патруль. Посади дерево»

Акція «ЕКО-патруль. Посади дерево»