23 жовтня напередодні святкування 75-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників в музеї ПАТ «Дніпровський меткомбінат» відбулась презентація книги відомої письменниці Ніни Олександрівни Циганок «Війна очима дітей».

В урочистому заході прийняли участь і наші учні, які разом із своїми наставниками, учнями технічного ліцею, представниками Ради ветеранів комбінату та журналістами з цікавістю слухали розповідь письменниці та знайомилися з іменами тих, хто доклав зусиль для того, щоб книга побачила світ і знайшла свого читача.

Презентація книги відбулась в дусі тихого родинного кола, коли старші члени родини діляться спогадами минулих воєнних років зі своїми нащадками, намагаючись донести до них розуміння того, що найвища та найважливіша цінність у житті – це саме життя та мирне існування.

Наприкінці заходу юнаки разом з педагогами ще раз привітали Ніну Олександрівну зі святом, побажали їй довгих літ, здоров’я і творчого натхнення, подякували за створення книги пам’яті подій Другої світової війни.
Відзначаємо День визволення міста від фашистських загарбників разом

Відзначаємо День визволення міста від фашистських загарбників разом