В нашому училищі навчаються учні різних пільгових категорій, в тому числі й учні з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом всього навчального року адміністрація навчального закладу опікується долею таких учнів, забезпечуючи їм відповідний соціальний захист та психологічну підтримку. Але й канікулярний період не залишається поза увагою адміністрації. Так, на виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 19.04.2018р. № 236/0/212-18 «Про забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій влітку 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету» згідно наказу по училищу, четверо учнів отримали путівки та відпочивали протягом 21 дня (з 02.07.2018р. по 22.07.2018р.) у Дитячому оздоровчому таборі «Сонячний» Дитячого центру туризму, оздоровлення та творчості «Зоряний», що у Запорізькій області.

За період перебування в оздоровчому таборі учні змужніли, підросли, здружилися один з одним (навчаються юнаки в різних навчальних групах). За словами хлопців (а саме хлопці відпочивали в таборі в цьому році), вони гарно відпочили, насолодилися природою, знайшли для себе нові захоплення й по закінченню зміни повернулися додому повними сил і здоров'я. Разом із найяскравішими враженнями від відпочинку привезли вони до Кам’янського і винагороди – Грамоти та Подяки оздоровчого центру за активну участь у творчому житті табору, допомогу вихователям та перемоги у спортивних змаганнях.
Оздоровлення учнів пільгової категорії