Матяж Ілля – кращий зварник України!

З 30 травня по 1 червня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» пройшов Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійної освіти з професії «Електрозварник ручного зварювання».

В Конкурсі взяли участь представники 23 областей України та м.Києва.

Дніпропетровщину на Конкурсі представляв учень групи 2ЕГЗ-9/15 Матяж Ілля, як переможець відповідного регіонального туру.

Конкурс складався із двох турів: теоретичного (тестування на знання технології зварювання) та практичного (виготовлення зварної ємкості з перевіркою її на герметичність).

За рішенням компетентного журі на чолі з головою правління Одеського обласного відділення Товариства Зварників України Воробйовим О.М. знання і вміння Іллі визнані найкращими. І це вже п’ята перемога учня-зварника нашого училища на Всеукраїнському рівні, що є результатом злагодженої цілеспрямованої роботи педагогічного колективу і свідченням наявності солідної навчально-матеріальної бази.

До конкурсу Матяжа Іллю готували майстри виробничого навчання Крівченко С.І. та Кушнір І.Й. і викладачі Атаманюк Т.Я. та Пікуш З.В.

Керівництво училища щиро дякує соціальним партнерам за допомогу у підготовці до Іллі Конкурсу. А саме, АТ «ДНІПРОАЗОТ» (директор з персоналу Ілларіошин І.В., головний зварник Долгопола Л.О.) за якісну організацію виробничої практики учня та регіональному відділенню ТОВ «Фроніус-Україна» за надання можливості тренування Іллі на обладнанні, на якому проводився Конкурс.

Бажаємо учню та його наставникам подальших професійних звершень.
Матяж Ілля – кращий зварник України!

Матяж Ілля – кращий зварник України!

Матяж Ілля – кращий зварник України!

Матяж Ілля – кращий зварник України!

.