День Європи—свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 19 травня 2018 року, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р.

З 14 по 21 травняв нашому навчальному закладі пройшов тиждень Європи. Активну участь у проведенні тематичних заходів взяли учні та викладачі зарубіжної літератури та іноземних мов.

Розпочався європейський тиждень інформаційною годиною «Міфи про безвізовий режим – Україна, ЄС і реальність». Учні самостійно підготували та декламували матеріали, які є актуальними в сучасній Україні.
Тематичний тиждень до Дня Європи

Цікавим та змістовним був відкритий урок, який відбувся 15 травня в музеї історії міста, де учням повідомили історичні факти європейських слідів в м. Кам`янському.
Тематичний тиждень до Дня Європи

В бібліотеці навчального закладу була презентована фотовиставка країн Європи.

Протягом всього тематичного тижня учні мали змогу ознайомитись з відеофрагментами цікавих фактів про ЄС та країни, які транслювалися на перервах.

16 травня серед учнів першого курсу була проведена правопросвітницька акція «Що треба знати, коли подорожуєте країнами ЄС».
Тематичний тиждень до Дня Європи

18 травня викладачі іноземної мови та зарубіжної літератури взяли участь в обласному вебінарі НМЦ ПТО до Дня Європи в Україні.

Підбивши підсумки тематичного тижня в КВПУ, не можна не погодитись, що молодь стала сьогодні тією верствою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за наше спільне майбутнє. Але в житті все починається з малого і відчуття себе європейцем теж. І тому не лише загальна інформація про наших сусідів, але й безпосередня співпраця, розуміння європейських цінностей є важливою запорукою нашого добросусідства.