Відповідно до указу Президента України підписаного у 2015 році, 8 травня український народ відзначає День пам’яті і примирення. Метою відзначення свята є «гідне вшанування подвигу українського народу і його визначного внеску в перемогу над гітлерівською коаліцією у Другій світовій війні та висловлення подяки всім борцям проти нацизму».

В святково прикрашеній актовій залі зібрались учні педагогічні працівники, молоді робітники комбінату, учні середньої школи №6 аби привітати ветеранів. По праву президіям очолив Голова Заводської районної ради ветеранів Семчишин М.І. і голова ради ветеранів ПАТ «ДМК» Рак В.Г. Вони представили присутніх в залі ветеранів, розповіли про минуле, біль втрат, зворушливо згадали тих, хто , на жаль, не повернувся живим. Від імені ветеранів організації Семчишин М.І. вручив книгу спогадів дітей війни.

Яскраве враження на присутніх справив виступ духового оркестру школи №6. В ії виконанні прозвучав «Гуцульський вальс» та «Київський вальс». На завершення свята ветеранам учні та Рада молоді комбінату подарували квіти і смаколики.

Шана і честь Вам, сивовласі ветерани!
День пам’яті і примирення

День пам’яті і примирення

День пам’яті і примирення