Художня самодіяльністьТворчість – невід’ємна частина буття людини. Саме через реалізацію свого творчого потенціалу можна відчути впевненість в своїх силах, побачити світ у всьому його різнобарв’ї, навчитись змінювати життя на краще і бути цікавою людиною.

Усталеною є думка щодо художньої культури як системи з надзвичайно складною структурою. Сьогодні художня культура – це культура виробництва мистецтва, його розповсюдження, пропаганди, сприймання, розуміння, насолоди мистецтвом, нарешті, культура естетичного виховання.


За титул «Міс ДВПУ – 2014» боролися п’ять дівчат: учениці групи МКМ-9/11 Коваленко Тетяна та Півник Єлизавета, учениця групи ВШП-9/11 Шавіна Любов, учениця групи Т-11/13 Личманенко Катерина та учениця групи МКМ-11/13 Обжилова Марія. Конкурс складався з чотирьох етапів, що дало можливість кожній з учасниць проявити себе з різних сторін. Першим етапом змагання краси була «Візитка», де дівчата змогли творчо та креативно представити себе. Далі учасниці заробляли бали в інтелектуальному конкурсі «Ерудит», але найбільше членів журі вразили конкурси «Хобі» та «Дефіле», за які всі учасниці отримали максимальні оцінки – по 5 балів.

Треба відзначити, що всі дівчата були достойні титулу «Міс ДВПУ – 2014», але членам журі потрібно було визначитися. За підрахунками балів цей титул з честю отримала Півник Єлизавета! Далі номінації розділились так: «Міс чарівність» - Шавіна Любов, «Міс посмішка» – Коваленко Тетяна, «Міс грація» - Обжилова Марія та титул «Міс фантазія» отримала Личманенко Катерина.

Ми щиро вітаємо наших красунь та дякуємо їм за приємні враження та позитивний настрій. Бажаємо творчого натхнення та наступних перемог!