НАШ ГУРТОЖИТОК
51900,
Дніпропетровська обл.,
м. Кам'янське,
пр. Аношкіна, 65
Загальна площа: 10423 м2;
Кількість спальних місць: 127
Медичний пункт: 1
Їдальня: 1
Душова: 2
Сан вузол: 4
Актова зала: 1
Спортивна зала: 1
Ігровий майданчик


Комендант – Климович Світлана Василівна


Вихователі – Чехута Л.А., Андрієвська Т.В., Горєлова Л.В.

Чергові – Мартинова Л.О., Солона Л.М., Воєвода І.Ю., Максимова Р.Б.


Гуртожиток має велике значення у виховному та психологічному розвитку молодого покоління. Потрапивши до гуртожитку учні вперше потрапляють у ситуацію коли вони надовго відірвані від родини. Тому велике значення мають друзі, колектив гуртожитку.

В гуртожитку учень безкоштовно проживає, користується комплексом необхідних благ та зручностей, проводить більшу частину свого дозвілля.


20.02.2019 року за ініціативою активу учнівського самоврядування за сприяння інженера з охорони праці та безпеки життєдіяльності Мироненко І.А. в гуртожитку училища відбувся виховний захід на тему «Ми – це наш мозок. Вплив алкогольних та наркотичних речовин на мозок людини».

В ході заходу розкривалось питання потенційної небезпеки алкогольних та наркотичних речовин, їх руйнівного впливу на організм людини, соціальну адаптацію молоді та майбутнє нації.

Змістовний та цікавий діалог було підкріплено відеоматеріалами, в тому числі й відеороликом «Реальна правда про алкоголь».Зустріч з представниками благодійної організації «Новий час»


19 лютого відбулась зустріч молоді з представниками благодійної організації «Новий час». Обговорювалась тема «Наркоманія та її наслідки». Після перегляду документального фільму «Правда про наркотики» було зроблено висновок – вживання наркотичних речовин породжує низку проблем, з якими самотужки не справитися.

Рада гуртожитку


Голова Ради гуртожитку:Кузьмінчук АртурБібліотечний пункт видачі книг у гуртожитку
Робота театрального гуртка


Важливою умовою розвитку особистості є залучення її до діяльності. У творчій діяльності учень набуває художньо-творчих здібностей, спостережливості, репродуктивної уваги, фантазії, уміння аналізувати, порівнювати. Підготовка і показ вистави – це творча діяльність, це інтегроване заняття, воно синтезує різноманітні знання та вміння, сприяє розвитку їхніх творчих здібностей.

Основною метою роботи театрального гуртка є створення умов для розвитку творчих здібностей учнів, формування моральних цінностей, забезпечення естетичного виховання. Театральні ігри, підготовка вистав сприяють розвиткові всебічних знань , умінь та творчості учнів. Діти, готуючись до вистави, випробовують себе як актори, художники, співаки, музиканти, їх діяльність – це нові відкриття для самих себе.