ТЕАТРАЛЬНИЙ ГУРТОК « СТОП-КАДР»

ГУРТОК «ЧАРІВНИЙ СВІТ ОРІГАМІ»

ГУРТОК Євроклуб «Співдружність»

Фестиваль-конкурс афганської пісні під назвою «Афганський вітер»


15 лютого вся Україна відзначала День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З того часу, коли останній наш солдат повернувся із афганської землі додому, живим чи мертвим, минуло 25 років та жителі усієї країни щороку вшановують пам'ять тих, хто не повернувся з війни.

27 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся фестиваль-конкурс афганської пісні під назвою «Афганський вітер».

Участь у зазначеному фестивалі взяли учні ПТНЗ Дніпродзержинська. Наш навчальний заклад представляли Ремко Владислава та Лисенко Станіслава.

Запрошеними гостями заходу були воїни-афганці.

Фестиваль розпочався з вступного слова начальника відділу молоді Кузьменко Н.В., яка зазначила: «Ми повинні пам’ятати вічно тих, хто загинув на чужій землі, і звичайно, не забувати про їхніх батьків, які пізнали у своєму житті біль втрати дітей. Сьогоднішній фестиваль афганської пісні присвячується саме їм – тим юнакам, які так і не повернулися додому живими і їхнім батькам, що їх не дочекались».

Під час фестивалю учасники виконували пісні про війну в Афганістані, пісні присвячені полеглим на війні солдатам-землякам та їхнім батькам. По завершенні фестивалю члени журі визначили переможців.