Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування


Електромонтер по ремонту та обслуговуванню електроустаткування – це особа, яка забезпечує безперебійну, безпечну та економічну роботу електроустановок промислових підприємств і утримує їх у справному стані. Він займається як поточним ремонтом, так і експлуатацією електричних машин змінного та постійного струмів, кабелів, електролічильників, приладів захисту і автоматики, електрообладнання розподільчих пристроїв.
Наукою встановлено, що люди, які один раз обрали професію електромонтера, не розлучаються з нею все життя. Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба у електромонтерах постійна. У сучасних умовах для висококваліфікованих спеціалістів є шанс відкрити власну справу, пропонуючи населенню послуги щодо обслуговування та ремонту електрообладнання та інструментів здебільш побутового характеру: встановлення та ремонт побутової електротехніки, електроосвітлювального устаткування, прокладання та заземлення електропроводів, кабелів, обслуговування діючої техніки, встановлення та підключення до мережі лічильників, світильників тощо.
В процесі виробничого навчання учні – майбутні електромонтери – повинні міцно засвоїти широке коло спеціальних питань:
- призначення різних об’єктів машинобудування;
- шляхи, засоби механізації і індустріалізації виробництва електромонтажних робіт;
- конструкції і принципи роботи верстатів, апаратів, машин, інструментів і пристосувань, які використовує електромонтер;
- засоби і застосування основних електротехнічних матеріалів;
- основну проектну документацію, електротехнічні креслення і схеми;
- організацію робочого місця, техніку безпеки і першу допомогу, виробничу санітарію і протипожежні заходи;
- основи економіки організації, планування і виробництва електромонтажних робіт тощо.

Висококваліфіковані електромонтери з практичним досвідом роботи мають можливість працевлаштуватися майже в усіх регіонах України.
На вас чекають підприємства:
ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського»