7 вересня в Центральному парку м. Кам’янське відбувся профорієнтаційний захід «Місто професій».

В рамках заходу навчальний заклад представив професії напрямку «Зварювання» та «Електроенергетики». В представленій виставковій експозиції зварників «Мелодія, що застигла в металі» були продемонстровані художні металеві вироби учнів – зварників, зразки сучасного зварювального обладнання, інструменти. Учні продемонстрували спецодяг зварників, що відповідає вимогам Європейського стандарту і був наданий Товариством зварників України і м.Одеса, діючий зварювальний пост. Під керівництвом майстра в/н Рожук О.П. кожен бажаючий міг виконати пробний зразок шва на імпровізованому посту. «За ким на зварника?» в черзі пролунало питання, що стало найкращою нагородою для організаторів вистави.

Цікаві наробки продемонстрували електроенергетики: лабораторна установка для одержання змінного трифазного струму за рахунок м’язової енергії людини; установка для одержання постійного струму за допомогою електродів, що розташовують в городині; установка для пояснення принципу виникнення струму Фуко в металі.

Відвідувачі залишили записи про свої враження: «Дякуємо, дуже цікаво «а зварник це художникІ» і інші. Сподіваюсь, відвідувачі змінили уяву про професії, що на перший погляд здаються непристижними!

Тож запрошуємо до Кам’янського вищого професійного училища!

Місто професій

Місто професій

Місто професій