2 березня 1889 року задута перша доменна піч на металургійному заводі в селищі Кам’янське. Саме ця дата є офіційним днем заснування Дніпровського металургійного комбінату.

Щорічно на початку березня у нашому училищі проходить декади робітничих професій металургійного напрямку. Саме тому 2 березня до святково прикрашеної зали на урочистий захід «Моя професія – моя гордість» завітали не лише учні навчального закладу, які обрали для себе дуже відповідальну металургійну професію машиніст крана металургійного виробництва, а й учні шкіл міста №10, 13, 34.

З вітальним словом до майбутніх металургів звернувся директор училища Неклеса В.В., який привітав усіх присутніх зі 128 річницею заснування комбінату, наголосив, що обрана ними професія є необхідною для металургійного виробництва та нагородив кращих учнів-машиністів крану грамотами училища. Директор також зазначив, що в цьому році училище, на замовлення комбінату, відновлює підготовку за ще однією металургійною професією – прокатник гарячого металу. Учням шкіл Вадим Вікторович побажав обрати робітничі професії і йти навчатись до нашого навчального закладу, де кожному випускнику посприяють у працевлаштуванні.

Головний спеціаліст міського центру зайнятості Харитонова О.О. розповіла присутнім про потреби ринку праці Кам’янського та переваги осіб, які мають робітничу кваліфікацію у пошуку роботи.

Провідний спеціаліст відділу по роботі з молоддю ПАТ «Дніпровський меткомбінат» Коряк Є.М. та випускник училища 2007 року нині машиніста крану конверторного цеху комбінату Олексій Антонов наголосили на тісному зв'язку ВПУ і ДМК в рамках проекту «Енергія молоді» та запросили усіх здобувати металургійні професії.

Наснаги та емоційності святу додавали виступи учасників художньої самодіяльності училища, чудові голоси наших випускників Юлії Салій і Назара Євича та постійні ведучі – Шулякова Л.Ю., викладач, та Шляхов Є.Г., майстер виробничого навчання, до речі теж випускник навчального закладу.

По закінченню урочистостей заступник директора Атаманюк Т.Я. ознайомила гостей-школярів з історією училища та основними напрямками підготовки.

Металургам співаємо пісню

Металургам співаємо пісню

Металургам співаємо пісню