В період з 28 листопада по 16 грудня проводились міські змагання з волейболу серед учнівської та студентської молоді присвячених пам’яті Верховного отамана козацького війська Запорізького, генерала козацтва Юрія Миргородського та Дню Збройних сил України.

В цих змаганнях приймали участь команди змішаного складу (4 хлопці + 2 дівчини), в тому числі і команда нашого училища в складі: Дзюба Володимир (капітан команди), Дем’яненко Богдан, Довженко Євген, Познокос Володимир, Тіщенко Ілля, Волошина Костянтин, Сумський Станіслав, Мішина Уляна, Дем’яненко Єлизавета.

Спочатку змагання проходили в 3х підгрупах. Перемігши усіх своїх суперників (ДЦППРКБА, Технічний ліцей №1, СЗШ №23 та №28) в своїй підгрупі команда училища разом з командою Технічного ліцею №1 увійшли до фінальної шістки.

У фінальних змаганнях наші волейболісти одержали перемоги над командами ліцею № 15, СЗШ №40, №4, та технічного ліцею № 1 і у боротьбі за І місце зустрілися зі спортсменами металургійного коледжу.

В упертій боротьбі наші учні поступилися студентам коледжу (20:25, 21:25) і зайняли ІІ місце.

Команда нагороджена грамотою, пам’ятним кубком, а спортсмени пам’ятними медалями за ІІе місце.

До змагань команду готував тренер Жадан С.І.