Вже втретє 14 жовтня в Україні державне свято – День захисника України. Ряд заходів з відзначення свята відбулися і у нас в училищі.

Так, 12 жовтня в навчальному закладі відбувся фінал змагань «Козацькі розваги». Пройшовши через сито відбіркового етапу у фіналі зустрілися команди груп 1ЕГЗ-9/15 (майстер в/н Кукура В.В., класний керівник Сагун М.І) та 2ЕГЗ-9/15 (майстер Кушнір І.Й, класний керівник Хоменко В.О).

За підсумками інтелектуальної розминки під час якої учні довели, що знають історію козацтва, його традиції, культуру та напруженої спортивної програми (естафета, змагання на спритність та кмітливість) перемогу здобула команда групи 1ЕГЗ-9/15.

13 жовтня в училищі відбулась святкова лінійка з нагоди Дня захисника України.

Викладач історії Стороженко Н.В та ведучі, учасники театрального гуртка «Стоп-кадр», Макаренко Дмитро (ЗВ-16) і Кузнецова Поліна (МКМ-9/15) розповіли про історію козацтва, перегорнули сторінки історії становлення незалежності України.

Гучними оплесками учні зустріли учасника АТО, майстра в/н Власова Є.В , який своїм виступом ще раз змусив замислитись кожного про цінність миру і спокою на рідній землі.

Свої пісенні вітання учасникам заходу подарував випускник 2016 року, а нині студент технічного університету Євич Назар.

Хвилиною мовчання присутні віддали шану пам’яті загиблим захисникам. Життя продовжується…Тож, необхідно зробити все, аби мирною та спокійною стала наша Україна.

Зі святом Вас, наші захисники!!!

Захисникам України присвячується

Захисникам України присвячується