Якщо буде світло в душі, буде краса в людини,

Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі,

Якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації,

Якщо є порядок у нації, буде мир у світі.

Для педагогічного колективу Дніпродзержинського вищого професійного училища патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним.

В теперішній час формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття того, що в моїй групі, училищі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене.

Спираючись на такі принципи роботи в нашому училищі систематично проводяться акції та інформаційні години, спрямовані на виховання в учнів патріотизму до рідної країни.

Так, 30 квітня 2014 року в Дніпродзержинському ВПУ відбувся флешмоб «Україна – єдина країна». Учні сприйняли подібний захід з радістю. Більшість з них підготували українські відеоролики та пісні, які транслювалися в фойє училища на перервах. Спільними зусиллями учні прив’язували жовто-блакитні стрічки по всьому периметру центральних сходів. В прикріпленні стрічок також брали участь адміністрація та педколектив навчального закладу.

Учні з задоволенням малювали на обличчі та руках кольоровими фарбами прапор України. А на мапі, яка символізувала єдину, неподільну Україну, кожний охочий міг залишити свій автограф та напис на згадку про участь в патріотичній акції. Ось деякі з учнівських висловлювань: "Україно! Ти не одна, ми з тобою! ", "Я за Україну!", "Разом подолаємо все!", "Україна добра і красива. Хай усе закінчиться миром!", "Єдина, вільна Україна!". Також цитували поетів: "Любіть Україну, як сонце любіть...", "Не буде ніколи двох Україн, наша воля тверда і незмінна. Тому народ піднявся з колін, а грішник упав на коліна".

Події, що зараз відбуваються у нашій державі, не залишають байдужими нікого. Ми славимо Україну, славимо націю та пишаємось тим, що ми українці.

Україна – єдина країна!

Україна – єдина країна!

Україна – єдина країна!

Україна – єдина країна!

Україна – єдина країна!