24 і 25 жовтня колектив училища прийняв участь у ряді профорієнтаційних заходів обласного й міського рівнів.

Так, 24 жовтня відповідно до плану спільний дій Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області на базі Криничанської РДА відбулась пленарна дискусія «Пріоритетна взаємодія НМЦ ПТО, ЗП(ПТ)О, державних, громадських профспілкових організацій, підприємств і роботодавців як ключовий напрям використання освітніх функцій профтехосвіти Дніпропетровщини» за участі представників органів виконавчої влади Криничанського району, об’єднаних територіальних громад, селищних рад, директорів шкіл, обласного та районного центру зайнятості, роботодавців. Заступник директора з НВР училища Плоха Т.В. виступила з тематичною доповіддю та прийняла участь у дискусії.

Майстри виробничого навчання Крівченко С.І. та Споршев О.Б. на базі Світлогірської ЗОШ та Божедарівської опорної ЗОШ провели майстер-класи з професій для школярів 1—11 класів.

25 жовтня на базі Будинку дитячої творчості міста під час організованого Кам’янським міським центром зайнятості профорієнтаційного заходу агітбригада училища у складі майстра в/н Бажан О.М., учнів Солодовника Д. і Пономаренка І. (група ЕГЗ-9/17) ознайомили учнів шкіл з професіями, яких навчають в училищі, навчальними та професійними здобутками колективу. Учень групи Е-11/18 Орлов І., учасник колективу художньої самодіяльності училища (керівник гуртка Онищенко Т.Г.), порадував всіх присутніх чудовою піснею, довівши тим самим, що сучасна робітнича молодь творча і натхненна.

Участь у профорієнтаційних заходах

Участь у профорієнтаційних заходах

Участь у профорієнтаційних заходах

Участь у профорієнтаційних заходах