Враховуючи особливу важливість машинобудівної галузі в розвитку і функціонуванні економіки країни, а також її роль у суспільстві, професійне свято машинобудівників щорічно відзначається в четверту неділю вересня. В 2018 році День машинобудівника України припадає на 23 вересня.

За вже сформованою традицією напередодні Дня машинобудівника в нашому училищі проводяться святкові заходи, нагороджуються найкращі учні та запрошуються гості.

20 вересня з нагоди професійного свята в актовій залі училища відбувся урочистий захід під гаслом «Професія людині – як крила пташині!». Для учнівського та педагогічного колективів, гостей навчального закладу методична секція металообробки під керівництвом Черевко Н.В. презентувала святковий концерт, на якому були нагороджені кращі учні груп верстатників широкого профілю. До училища були запрошені учні та педагоги шкіл міста, представники публічного акціонерного товариства «Дніпровський меткомбінат».

На честь професійного свята учениця групи Т-11/18 Катя Червона, майбутній токар, написала вірш і подарувала його всім присутнім. А ми даруємо його вам.

«Життя складається з деталей,-
Один мудрець сказав давно,-
З малих,середніх і чималих
Його малюється панно»
І ось простий станок токарний
Допомагає з року в рік
Нам підійматися у хмари,
Долати хвиль шалений біг.
Не рушить транспорт без деталей,
В лікарні не обстежать вас,
І банкомат вам не відвалить грошей.
Він без деталей-пас!
Такі вже звичні, непомітні
Живуть деталі серед нас,
Немов повітря нам потрібні,
Без них не було би і нас!
І скрізь, куди не кинеш оком,
Немає без деталь життя.
Тож істина, що саме токар
Нам творить шлях у майбуття!

В це професійне свято ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто пов’язав своє життя з машинобудівної галуззю і бажаємо їм успіхів у роботі й міцного здоров’я, сімейного щастя і хороших зарплат! Ваша праця дуже важлива для всіх нас, для нашої країни й життєдіяльності нашої економіки! Зі святом Вас, дорогі машинобудівники!

Святкуємо разом День машинобудівника України!

Святкуємо разом День машинобудівника України!

Святкуємо разом День машинобудівника України!

Святкуємо разом День машинобудівника України!