Учні та педагоги нашого училища є активними учасниками багатьох конкурсів, фестивалів, ярмарок та виставок.

Так, 15-16 вересня у м. Дніпро відбувся фестиваль науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest, участь у якому прийняли представники нашого колективу. Учні групи ЕГЗ-9/17 Браславець М., Гришаєв В., Баранник К. та Горобець О. на чолі з виконуючим обов’язки заступника директора з НВР і керівником гуртка технічної творчості Кравченко Д.М. дізналися, чим сьогодні живе українська промисловість, що представляє собою затребувана на світових ринках продукція made in Ukraine, за допомогою якого устаткування і програмного забезпечення вона виробляється.

Головна мета заходу – зацікавити молодь сучасною інженерією, точними та природничими науками, стимулювати вибір технічних професій, показати неосяжні можливості української промисловості. Для цього на одній локації було представлено інноваційні технології, освітні центри, розробки космічних технологій та ін. Юнаки не тільки спостерігали новинки у світі науки і техніки, а й самі стали активними учасниками тестування зварювального обладнання підприємства Днепровелдинг.

Такі заходи заохочують та надихають нашу молодь розвиватися як в обраній професії, так і здобувати знання та розкривати свої таланти в інших галузях.

Участь Кам’янського ВПУ в Interpipe TechFest