8 вересня ми прийняли участь у Міжнародному профорієнтаційному проекті “Місто професій”.

На центральній алеї Центрального парку культури та відпочинку міста розташувалось безліч навчальних закладів та організацій, котрі запрошували гостей заходу познайомитися з яскравим світом професій.

Особливу зацікавленість викликала виставка нашого училища, де відвідувачі могли спробувати себе у професіях «Зварник», «Верстатник», «Електрик». Маленькі «професіонали» із задоволенням надягали спецодяг і маску зварника, зварювали металеві вироби. За свою працю вони отримували яскраві сертифікати, які будуть зберігатися в їхніх родинах і нагадувати про бажання малюків спробувати себе у дорослій справі.

Багато бажаючих вишикувались у чергу, щоб спробувати себе у професії «Верстатник». За допомогою майстрів та учнів училища вони виточували для себе блискучі каблучки, дивуючись, як із непоказної заготовки за допомогою сучасного верстата створюється дивовижна річ!

Майстри-електрики дивували присутніх цікавим пристроєм, який надавав електричну енергію. І маленькі рученята тягнулися до коліщат, із задоволенням крутили їх якомога швидше, спостерігаючи за лампочками, що вмикалися і яскраво світили. На декілька хвилин дорослі фахівці перетворювалися на чародіїв і показували фокуси із «зарядженою» картоплиною.

Народна мудрість говорить: «Професія людині – як крила пташині!». Сподіваємось, що своїм ентузіазмом, своєю професійністю та відданістю до улюбленої справи ми вже сьогодні спрямували долю багатьох учасників та гостей міжнародного проекту «Місто професій», надали їм можливість творити, оволодівати, прагнути і досягати!

Дякуємо всім педагогам і учням, котрі прийняли участь у заході та забезпечили гарний настрій і цікаве дозвілля мешканцям міста!

«Місто професій» – Кам’янське ВПУ!

«Місто професій» – Кам’янське ВПУ!

«Місто професій» – Кам’янське ВПУ!