17 квітня 2018 року на базі Кам’янського вищого професійного училища відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області що навчаються за професією «Електрозварник ручного зварювання».

В конкурсі прийняли участь 28 кращих учнів представників навчального закладу області, що стали переможцями І етапу конкурсу у своїх навчальних закладах.

Мета проведення конкурсу – виявлення і підтримка творчо-обдарованої молоді, популяризація робітничих професій що користуються попитом в регіоні, залучення роботодавців до підтримки і подальшого професійного зростання творчо-обдарованих випускників системи ПТНЗ, мотивація випускників шкіл до вступу в професійно-технічні навчальні заклади.

До участі в роботі конкурсу були залучені провідні фахівці зварювального виробництва, представники підприємств міста і області.

Під час відкриття конкурсу учасників привітали заступник міського голови, голова Заводської районної адміністрації Кам’янської міської ради Юрій Анатолійович Лисяк, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у дніпропетровській області Віктор Михайлович Василиненко, заступник директора з персоналу публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат» Анатолій Петрович Полівода та начальник відділу технічного навчання та розвитку персоналу публічного акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат» Олексій Анатолійович Мешков.

В програму конкурсу входила демонстрація конкурсантами теоретичних знань з професії шляхом їх комп’ютерного тестування і практичних вмінь.

Місце проведення конкурсу обрано не випадково, адже Кам’янське вище професійне училище провідний професійно-технічний навчальний заклад України з підготовки фахівців зварювального виробництва, саме учні цього навчального закладу є переможці чотирьох (2003р., 2004р., 2005р., 2011р.) Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з напряму зварювання.

За результатами конкурсу учні Кам’янського ВПУ Матяж Ілля та Кравець Едуард посіли відповідно І та ІІІ місце. До речі Матяж Ілля як переможець конкурсу буде представляти Дніпропетровську область у ІІІ етапі Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності у місті Харків.

Вітаємо переможців, майстрів і педагогів що підготували учнів до конкурсу. Бажаємо вдалого виступу в місті Харків.

Кращих зварників готують в Кам’янському ВПУ

Кращих зварників готують в Кам’янському ВПУ

Кращих зварників готують в Кам’янському ВПУ

Кращих зварників готують в Кам’янському ВПУ

Кращих зварників готують в Кам’янському ВПУ

Кращих зварників готують в Кам’янському ВПУ

Кращих зварників готують в Кам’янському ВПУ