Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Це свято тих, чия робота пов’язана з електрикою – учнів, які здобувають кваліфікацію електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування та техніка-електрика і їх наставників – педагогів методичної комісії електротехнічних дисциплін.

На святкову лінійку з нагоди свята в холі училища зібрались всі учні, але особлива увага була прикута до винуватців свята - майбутніх енергетиків.

Ведучі свята ознайомили присутніх з історією енергетики, перспективи розвитку, новітніми нанотехнологіями.

Директор училища Неклеса В.В. привітав всіх зі святом і підкреслив, що спеціалісти цього напрямку користуються попитом на ринку праці і вже тривалий час роботодавці відзначають високий рівень підготовки електромонтерів в нашому навчальному закладі. В конкурсах професійної майстерності різного рівня вони займають призові місця, а третє місце на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ стало однією з яскравих подій 2017 року. Найкращим учням Овчіннікову А. (Е-9/17), Овчінніков О. (Е-9/17), Чухлебову Д. (Е-11/17), Лавренчуку Я. (Е-11/17) вручені грамоти.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших енергетиків та всіх працівників енергетичного комплексу. Ви заряджаєте енергією кожне наше свято, нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань! Хай буде світло!

З Днем енергетика!