З 11.06.2012р. по 20.06.2012р. на базі Дніпродзержинського вищого професійного училища було організовано Всеукраїнські курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання з професії «Електрогазозварник».

Майстрів виробничого навчання з різних куточків України радо вітали на урочистому відкритті директор НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Василиненко В.М., директор училища Неклеса В.В., голова регіонального товариства зварників України Кононов М.М., голово методичної комісії зварювального виробництва училища Атаманюк Т.Я.

З метою коригування навчального процесу, слухачам була запропонована анкета в якій вони висловили особливі побажання, щодо акцентування на окремих напрямках зварювання. Вхідний контроль знань проводився у вигляді тестів. За час навчання слухачам був запропонований курс теоретичної і практичної підготовки. Матеріали змісту навчання попередньо булу розглянуті заступником головного механіка ПАТ «ДМКД» Рохліним О.Н., головним зварником ПАТ «Дніпровагонмаш» Кононовим М.М. В розпорядження майстрів були надані газова, електродугова та механізовані майстерні, завдяки чому майстри мали реальну можливість удосконалити професійну майстерність. Теоретичне навчання проводило в училищних аудиторіях з застосуванням великої кількості інформаційної та довідникової літератури, яку вони отримали для подальшого застосування в професійної діяльності.

Завершились курси здачею пробних кваліфікаційних робіт та вихідного тестового контролю. Посвідчення державного зразка майстрам було вручено директором училища Неклесою В.В.
Всеукраїнські курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання з професії «Електрогазозварник».
Всеукраїнські курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання з професії «Електрогазозварник».