Крилата пам’ять Перемоги


Напередодні 9 травня у Дніпродзержинському вищому професійному училищі відбулися заходи щодосвяткування перемоги над фашистською Німеччиною. Все більше років відділяє нас від тієї жорстокої, кровопролитної війни, яка забрала життя мільйонів людей. Особливо постраждала від цієї війни Україна: мільйони жертв, зруйновані міста та села, знищена економіка. Уроки війни необхідно пам’ятати і сьогодні кожному. Про це йшлося на єдиному уроці для всіх груп “Пам’ять вічна у наших серцях”.

Ніхто не забутий,
На попіл ніхто не згорів,
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей і живуть матері,
Допоки й сини, що спіткнулись об кулі, живуть.


Серед заходів у рамках святкування Дня Перемоги проведено конкурс учнівських робіт «Ордени та медалі моєї родини», акція «Георгіївська стрічка», виставка в бібліотеці училища «Пам’ять поколінь», перегляд кінофільмів військової тематики та святковий концерт.

11 травня в училищі відбувся пісенний фестиваль, присвячений Дню Перемоги. Прозвучали вірші та пісні воєнної тематики. Активну участь у підготовці свята взяли учні та педколектив училища. На сцені виступили Савелій Ю., Справцева Я., Мороз О., Козирєва І., Горохов І., Білокінь Д., Чернявська І., Работа Р., Бушейко Б., учні гр.1ЕГЗ-9/10, гр.Е-9/11, викладач Плоха Т.В. з учнем гр.СЕЗ -9/11. Згадали присутні і ветеранів. На свято був запрошений ветеран Великої Вітчизняної війни, випускник нашого училища 1937 року Яценко Григорій Євтихійович, який поділився своїми спогадами про бойові дороги та фронтове життя.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо - сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.

Вітаємо з Днем Перемоги!


Крилата пам’ять Перемоги
Крилата пам’ять Перемоги