Щороку 15 лютого в нашій країні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. До визначної дати в училищі було проведено низку заходів:

-учні та педагоги відвідали Музей історії міста та прийняли участь у відкритті нової історико-документальної виставки «Афганський злам», присвяченої 30-річчю виведення радянських військ з Афганістану. Підготовлена Музеєм виставка – це данина пам’яті полеглим на афганській війні кам’янчанам, які гідно виконали свій військовий обов`язок. Під час заходу учні ознайомились з історичними фактами афганської війни через призму сприйняття її як простими людьми, так і військовослужбовцями.

-актив учнівського самоврядування та учасники гуртка «Юні музеєзнавці» під кервництвом педагогів Черевко Н.В. і Стороженко Н.В. підготували матеріали та відзняли тематичний відеоролик, який надано до департаменту з гуманітарних питань міської ради для висвітлення у ЗМІ. Ви також можете подивитися наш відеоролик.

ВШАНОВУЄМО ТА ПАМЯТАЄМО

ВШАНОВУЄМО ТА ПАМЯТАЄМО