22 січня в нашому училищі відбувся передноворічний святковий захід, на яке були запрошені ветерани праці Дніпровського металургійного комбінату.

У святково прикрашеній актовій залі училища поряд із красунею-ялинкою зібралися учні, педагоги, активісти ради ветеранів ДМК, аматори художньої самодіяльності училища та творчі колективи комбінату й міста.

Відкриваючи урочисту частину, директор училища Вадим Неклеса, коротко підсумувавши події року, що минає, тепло і сердечно привітав усіх присутніх з наступаючим Новим 2019 роком. Кращі учні були нагороджені грамотами та новорічними подарунками за успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті. Названі були також кращі навчальні групи, які також не залишилися без уваги присутніх.

Святкову атмосферу допомогли створити аматори художньої самодіяльності училища, які блиснули різноманітними талантами та продемонстрували неабиякі танцювальні та акторські здібності. Артисти культурно-спортивного центру «Дніпровець» ПАТ «ДМК» та студії сучасного танцю «Стиль життя» доповнили яскраві виступи учнів. Пісні у виконанні солістів-вокалістів та фольклорного гурту «Славута» були нагороджені бурхливими оваціями. Дуже зворушливим вийшов момент вшанування ветеранів-металургів, кожному з яких під дружні оплески залу учні вручили свої новорічні подарунки.

Будучи багаторічної кузнею кваліфікованих робітничих кадрів для металургійного комбінату, училище підтримує тісну співпрацю з молодими металургами, його вихованці постійно беруть участь в молодіжних заходах, що проводяться на підприємстві. А відтепер і ветерани-металурги стануть постійними гостями училища, тим самим підтримуючи наступність поколінь, передаючи свій безцінний досвід молоді.

Лидия Борох, председатель прокатной секции совета ветеранов ПАО «ДМК»:

–Впечатление от праздника очень хорошее, мы получили настоящий заряд бодрости, для нас это просто подарок от нашей замечательной молодежи. Чувствовали себя здесь тепло и уютно, и концерт – на высоком уровне. Хочу выразить сердечную благодарность организатором этого праздника, всему коллективу училища, и педагогам, и ребятам.

Новорічне свято «А на порозі Новий рік!»

Новорічне свято «А на порозі Новий рік!»

Новорічне свято «А на порозі Новий рік!»

Новорічне свято «А на порозі Новий рік!»

Новорічне свято «А на порозі Новий рік!»

Новорічне свято «А на порозі Новий рік!»