15 лютого в нашому училищі відбувся семінар-нарада викладачів та майстрів виробничого навчання, які здійснюють підготовку майбутніх зварників в навчальних закладах системи професійної освіти області. Місце проведення семінару обрано невипадково, адже саме Кам’янське ВПУ є флагманом підготовки зварників у Дніпропетровській області, а учні училища є переможцями чотирьох Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник» та призерами обох Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» в номінації зварювальні роботи.

В ході заходу, котрий проводився навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, відбувся обмін досвідом з підготовки фахівців зварювального виробництва відповідно до вимог Державних стандартів ПТО та сучасних вимог до рівня компетентності фахівців європейського рівня.

Учасники семінару ознайомилися з матеріальною базою, методиками підготовки зварників в Кам’янському ВПУ, відвідавши уроки виробничого навчання в майстернях училища, та оглянули виставку реальних дипломних робіт випускників-зварників.

Однією з родзинок семінару була презентація ТОВ «Самміт» сучасного зварювального обладнання виробництва «Kemppi OY» (Фінляндія). Учасникам семінару була надана можливість на практиці відчути як працює апарат імпульсно-дугового зварювання.

На презентацію новітнього зварювального обладнання завітали й студенти ДДТУ та завідуючий кафедрою Зварювального виробництва університету Д.Носов.

По закінченню семінару попрацювати на новітньому зварювальному обладнанні змогли й усі бажаючі учні училища.

Щиро дякуємо ТОВ «Самміт» за надання можливості ознайомлення з сучасними технологіями зварювання.

Обласний семінар зварників

Обласний семінар зварників