Артем Кабачов – лауреат обласної премії!

21 грудня в культурному центрі «Опера» міста Дніпро відбулося вручення Премії Дніпропетровської обласної ради «За досягнення у різних сферах громадського життя».

Голова обласної ради Гліб Пригунов особисто вручив сертифікати на отримання грошової винагороди 61 переможцю в 11 категоріях, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство.

В категорії «За героїчні вчинки, самовідданість при виконанні громадянського обов’язку, внесок у зміцнення державності» премію отримав і учень групи 2ЕГЗ-9/15 Кабачов Артем. Премією відзначена участь Артема у порятунку дитини з льодової пастки Лівобережного каналу в лютому цього року. Перемога у конкурсі на здобуття премії була б не можливою без підтримки колективу, мешканців міста та усіх небайдужих громадян, які віддали свої голоси на підтримку Артема під час online-голосування. Щиро дякуємо усім за підтримку!

До речі, грошова винагорода в той же день поступила на картковий рахунок Артема.

У нас в училищі талановита, амбіційна та цілеспрямована молодь. Тож приймайте участь у різноманітних конкурсах і ваші досягнення обов’язково будуть відзначені!

Прийом документів на здобуття третьої Премії обласної ради вже оголошено!

Артем Кабачов – лауреат обласної премії!