З 04 грудня по 08 грудня 2017р. в Кам’янському ВПУ відбулися заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права.

Для загального огляду в училищі було представлено інформаційні стенди «Всеукраїнський тиждень права», кращі роботи учнів в конкурсі «Моя Україна – правова держава» (переможець – Пономаренко Ілля (група ЕГЗ 9/17), а також виставка правової літератури в бібліотеці «Сучасні правовідносини: реалії та перспективи».

Серед учнів першого курсу (групи ВШП 9/17 та МКМ 9/17) 06 грудня було проведено правову вікторину «Правовий олімп», в якій, з рахунком 21:25, перемогла команда групи ВШП 9/16 «Перемога» (капітан – Богачов Денис). Учні продемонстрували свої знання прав людини, дитини, а також вміння знаходити правові моменти в українському фольклорі, мистецтві, історії.

07 грудня юрисконсультом училища Черненко О.В. проведено день консультування учнів, батьків, педагогів з питань правового захисту дітей, громадян. Розглянуті питання пенсійного забезпечення (пенсії за вислугою років), житлово-комунальні питання (право на житло, пільговий проїзд у транспорті, оформлення субсидій), пільги особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування при вступі до вищих навчальних закладів тощо.

Викладачами суспільних дисциплін 08 грудня було проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Активну участь у підготовці до його проведення взяли учні груп ТУ, які підготували змістовні повідомлення про захист прав людини в Україні, серед яких: «Видатні борці за права людини у світі», «Історичний розвиток прав людини», «Конвенція ООН про права дитини», «Право дитини на сім’ю», «Право на освіту».

08 грудня відбулася зустріч груп І та ІІ курсів з заступником начальника служби у справах дітей адміністрації Заводського району Максимів О.Ю. та головним спеціалістом Сокуренко Х.С., які у рамках правового навчання неповнолітніх розповіли про правовий захист дітей. Олена Юріївна навела приклади порушень прав дитини і запропонувала всім, за потреби, звертатися за допомогою до служби у справах дітей. Також в цей день учні зустрілися з доцентом кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, майором поліції Голобородько Д.В. на тему: «Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку».

Заходи, які були проведені в рамках Всеукраїнського тижня права, знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В КАМ’ЯНСЬКОМУ ВПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В КАМ’ЯНСЬКОМУ ВПУ