Рівень підготовки зварників підтверджено!

Учень групи ЗВ-16 Аксьонов Андрій здобув друге місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE - 2017», що проходив з 30 листопада по 2 грудня в місті Києві, підтвердивши високий рівень підготовки зварників в нашому навчальному закладі.

Конкурс проводився серед молодих (від 18 до 22 років) робітників (службовців), фахівців, учнів та студентів, які здобувають професійно-технічну або вищу освіту за дев’ятьма професійними компетенціями.

Андрій представляв Дніпропетровську область в компетенції «зварювальні роботи».

В номінації «Зварювальні роботи» конкурсантам необхідно було виконати 3 (три) контрольних з’єднання пластин з вуглецевої конструкційної сталі товщиною 10 мм (стикове вертикальним швом, стикове горизонтальним швом та таврове з горизонтально - стельовим положенням шва) ручним дуговим зварюванням плавким електродом та одне з’єднання аргонно-дуговим зварюванням неплавким електродом. Підготовка матеріалів під зварювання здійснювалась самими конкурсантами.

Конкурс проводився на сучасному зварювальному обладнанні – інверторах виробництва компанії «Fronius» (Австрія) та зварювальними електродами виробництва фірми «ESAB» (Швеція).

Андрій успішно впорався із завданням та за рішенням компетентного журі зайняв друге місце і був нагороджений срібною медаллю, дипломом та грошовою премією.

До конкурсу учня готував майстер виробничого навчання Крівченко С. І. Неоціненну допомогу у підготовці Аксьонова Андрія до участі в конкурсі надало ПАТ «Дніпровагонмаш» і особисто технічний директор Жуков О.В., головний зварник Клочко І.М. та зварник-інструктор Паржецький А.А..

До речі, на першому конкурсі «WORLDSKILLS UKRAINE» рівно рік тому одногрупник Андрія Владислав Зенов теж здобув друге місце.

Вітаємо методичну комісію зварювального виробництва з черговим професійним здобутком на Всеукраїнському рівні!

Рівень підготовки зварників підтверджено!

Рівень підготовки зварників підтверджено!

Рівень підготовки зварників підтверджено!