З метою ознайомлення з сучасними технологіями металообробки 21 листопада голова методичної комісії металообробки, викладач Черевко Наталія Вікторівна, відвідала найбільшу промислову виставку України - ХVІ Міжнародний промисловий форум, який відбувся у м. Київ, на базі Міжнародного виставкового центру. На виставці була представлена величезна кількість сучасних металорізальних верстатів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Вразив уяву широкий спектр різального та вимірювального інструменту, а також сучасне технологічне оснащення.

В рамках форуму Черевко Н.В. прийняла участь у практичному семінарі «Сучасне обладнання і технології професійного навчання».
Під час семінару представники Сумського державного університету у партнерстві з ТОВ «Центр технологічних ініціатив» презентувати настільний навчальний токарний верстат з програмним керуванням власної розробки, який допоможе в підготовці майбутніх фахівців – операторів та налагоджувальників верстатів з ПК.
Родзинкою представлених сучасних технологій навчання з упевненістю можна вважати метод доповненої реальності. Це - мобільний додаток для читання креслень, встановлений на телефон. Ця розробка допоможе майбутнім верстатникам з легкістю читати будь-які креслення.

В якості навчального обладнання для підготовки операторів верстатів з ПК представники компанії FANUK пропонували симулятори ПК власного виробництва. Під час особистого спілкування їх представники пропонували взаємовигідну співпрацю в сфері навчання учнів та підвищення кваліфікації викладачів і майстрів виробничого навчання.

Інформація отримана підчас форуму буде використана під час підготовки верстатників, токарів та операторів верстатів з ПК.

Інновації в підготовці  фахівців з металообробки

Інновації в підготовці  фахівців з металообробки