12 жовтня в училищі в рамках спартакіади 2017/2018 навчального року пройшли змагання з гирьового спорту. Змагання були приурочені Дню захисника України. В змаганнях прийняли участь 36 спортсменів, які представляли команди 12 навчальних груп.

Після підняття державного прапору учасників змагань привітав директор училища Неклеса В.В., який побажав учням успіхів і бути гідними захисниками України.

Змагання складалися з двох вправ: поштовх двох гирь вагою 16 кг від грудей та ривок гирі вагою 16 кг почергово кожною рукою.

В жорсткій безкомпромісній боротьбі в командному заліку переможцями стали команди:

ЕГЗ-11/17 – І місце; ЗВ-16 – ІІ місце; 1ЕГЗ-9/15 – ІІІ місце

В особистому заліку трійка лідерів виглядає так:

І місце – Зенов Владислав, гр. ЗВ-16

ІІ місце – Білів В’ячеслав, гр. ЕГЗ-11/17

ІІІ місце – Ковильов Віталій, гр. 1ЕГЗ-9/15

Учасники змагань були нагороджені грамотами дирекції училища та пам’ятними медалями.

В цей же день збірна команда училища у складі Яценка Богдана та Дуркевича Максима (2ЕГЗ-9/16), Лигуна Артема та Кирилова Олексія (1ЕГЗ-9/16), Довженка Євгена (ЕП-17), Шияна Вадима (ВШП-9/16), Познокоса Володимира (ПМТ-9/15) захищала честь профтехосвіти міста Кам’янського у фінальних змазаннях обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ з допризивної підготовки. Дані змагання теж були присвячені Дню захисника України.

В програму змагань входили: біг 1000 м., підтягування на перекладині, метання гранати, кульова стрільба.

В результаті прискіпливих розрахунків наша команда посіла почесне ІІ місце поступившись лише збірній міста Дніпро.