09 вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Це унікальне свято, але ж воно об’єднує спортсменів професіоналів і тих хто надає перевагу здоровому способу життя.

На передодні свята 7 вересня в Кам’янському вищому професійному училищі відбувся спортивно-масовий захід за участю спортсменів - аматорів ПАТ «Дніпровський маталургійний комбінат», учнів Кам’янського ВПУ та студентів Придніпровського металургійного коледжу. Це свято стало одночасно із стартом спартакіади Кам’янського ВПУ.

На спортивному майданчику училища вишикувались команди – учасники змагань. Гостями свята стали завідуючий відділом фізичної культури і спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради Івашина А.А., начальник відділу по роботі з молоддю ПАТ «ДМК», голова громадського об’єднання «Сила молоді» Коваленко Г.О. та голова федерації з футболу м. Кам’янське Коряк Е.М.

Вітання від міського голови Білоусова А.Л. учасникам свята передав Івашина А.А., а в своєму виступі він підкреслив, що питання спортивно-масової роботи завжди підтримується міським головою. Приємно що флагманом спортивних заходів є Кам’янське ВПУ. Від імені міського голови він вручив директору Неклесі В.В. кубок за І місце в комплексному заліку міської спартакіади серед учнів ПТНЗ.

Під оплески присутніх 16 спортсменів отримали грамоти та нагороди як кращі спортсмени спартакіади комбінату, які вручила Коваленко Г.О.

Не залишились без уваги керівники спортивних секцій, які постійно підтримують своїх вихованців, демонструють стабільні досягнення, пропагують здоровий спосіб життя. Вони також отримали нагороди від представників комбінату. Виступи аматорів в художній самодіяльності створили атмосферу святкового настрою, а загальна розминка налаштувала всіх учасників на спортивні змагання:

біг - 60м;

естафета – 4х60;

змагання «дартс»;

підтягування на перекладині.

А завершилось свято футбольними змаганнями між командами ПАТ «ДМК», металургійного коледжу і училища.

І хоча прискіпливі судді підвели підсумки змагань, на загальний настрій це не вплинуло, бо переможець був один – СПОРТ.

Свято спорту в Кам’янському ВПУ

Свято спорту в Кам’янському ВПУ

Свято спорту в Кам’янському ВПУ

Свято спорту в Кам’янському ВПУ