1 вересня в Кам’янському вищому професійному училищі розпочалось святковою лінійкою з нагоди свята Дня знань. Святковому настрою не завадив і дощ. В спортивній залі вишикувались учні, педагоги, випускники навчального закладу. Привітати учнів прийшла начальник відділу по роботі з молоддю ПАТ «ДМК» Коваленко Г.О., яка передала вітання від дирекції комбінату, відзначила, що багато випускників навчального закладу демонструють стабільно високий рівень підготовки.

Директор Неклеса Вадим Вікторович привітав першокурсників, учнів старших курсів, батьків з початком нового навчального року та вручив грамоти за успіхи в навчанні та участь в громадському житті кращим учням за підсумками 2016/2017 навчального року.
Сертифікат стипендіата Президента України отримав Тарасов Данило, який став бронзовим призером Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання».

З хвилюванням учні привітали гостей - учасників АТО: майстра в/н Власова Є.В. та випускника 2004 року, а нині начальника дільниці термообробки та зварювання ПАТ «ДМК» Дежнюка Олексія. Спогади, побажання миру не залишили нікого байдужими. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за незалежність рідної України, на знак пошани квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні поклали учні Мельниченко Р. та Мішина У.

Але життя продовжується…

І на завершення свята пролунав перший дзвоник, запрошуючи всіх до навчальних аудиторій на перший урок.


І сьогодні настав вже омріяний час -

Незалежна бо наша країна.

Із тризубом і гімном у Євросоюз

Іде наша земля – Україна.

Такими рядками розпочався перший урок «Поважаємо європейські цінності – будуємо сучасну Україну» в Кам’янському вищому професійному училищі.

Викладач Звірко Тетяна Миколаївна та Стороженко Наталія Володимирівна зуміли побудувати урок так, щоб кожен учень зрозумів важливість входження України до Євросоюзу, а викладач Козуб Олена Валентинівна вдало підготувала презентацію та відеоролик «Україна – європецська держава» і «Символи Євросоюзу», що дало можливість учням зрозуміти європйські цінності, які ми маємо, і повинні їх реалізувати в життідля того, щоб вільно співіснувати серед європейських народів.

Сприйняттю матеріалу сприяла загальна атмосфера, створена в актовій залі: державні символи України, прапор Євросоюзу, тематичний одяг учнів - ведучихта виступ учасників студії «Сяйво» під керівництвом Завальної Марина Андріївни.

Під час проведення уроку досить активними були першокурсники. Вони брали участь у вікторині, називали основні цінності людини, аналізували їх.

Однією з основних цінностей молодь назвала трудове виховання, бо всі вони прийшли до навчального закладу, щоб отримати робітничу професію і стати конкурентоспроможними громадянами нашої держави.

Слід зазначити, що в нашому навчальному закладі є багато перспективної молоді, яка вже зуміла показати свої знання і вміння на обласних, Всеукраїнських та Міжнарожних конкурсах. Одним з таких є Зенов Владислав, учасник Міжнародного конкурсу «WORLDSKILLS», де отримав срібну медаль з напряму «Зварювальні роботи». Крім цього конкурсу, Влад взяв участь у конкурсі «Золотий кубок Лінде» (Чехія).

Тарасов Данило – бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Хотілось, щоб серед першокурсників теж були такі «зірочки», які сяятимуть не линше в навчальному закладі, а й у всій Україні.

Тому бажаємо молоді сміливо йти у Країну Знань., щоб черпати звідти неоціненні європейські цінності, розвивати свої знання і наближати Україну до повноправного членства в Європейському Союзі.

День знань у Кам’янському вищому професійному училищі

День знань у Кам’янському вищому професійному училищі

День знань у Кам’янському вищому професійному училищі