30 червня в нашому училищі відбулося вручення документів про освіту випускникам 2017 року, ювілейного, 25 випуску незалежної України.

В цьому році професійну освіту в училищі здобули 182 випускника (153 кваліфікованих робітника та 29 молодших спеціалістів) серед них машиністи кранів, залізничники, зварники, електромонтери та металообробники.

19 випускників закінчили навчальний заклад на відмінно і отримали дипломи з відзнакою.

Серед випускників училища призер Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електромонтер» Тарасов Данило, призер міжнародного конкурсу з української літератури ім. П. Яцика випускниця з професії «Машиніст крану» Соловйова Вікторія, переможці обласних і міських спортивних змагань.

Після вітального слова директор училища Неклеса В.В. нагородив найбільш успішних випускників грамотами за успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті.

Заступник голови Заводської районної адміністрації Тарадін А.Л. привітав випускників від імені міської влади.
Цьогорічних випускників вітали, запрошували на роботу та вручали дипломи керівники кадрових служб провідних підприємств міст Кам’янського та Дніпра: ПАТ «Дніпровський меткомбінат» - Кретов А.А., ПАТ «ЄВРАЗ Дніпродзержинський КХЗ» - Задорожня Л.М., ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» - Івінський О.Е., ТОВ «Лемтранс» - Сізоненко М.М., ТОВ «Спецтехоснастка» - Духовченко О.В., ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД» - Ханцель Т.Є., та ПрАТ «ЄВРАЗ Дніпровський металургійний завод» - Коваль О.М..

Чотирьом випускникам Гарбузюку С. (Т-11/16), Нашку Р. (Т-11/16), Карпенку О. (ВШП-9/14), Никифорчуку О. (ВШП-9/14), які найбільше відзначилися під час виробничої практики на агрегатному заводі, окрім запрошення на роботу, було вручено премії у розмірі 500 грн. кожному.

Всім випускникам училища гарантоване перше робоче місце. Вибір за випускниками!

Близько 30 відсотків випускників виявили бажання продовжити своє навчання за ступеневою формою освіти як в технічному університеті, здобуваючи кваліфікацію бакалавра на основі здобутої в училищі кваліфікації молодшого спеціаліста, так і у рідному училищі, здобуваючи на основі робітничої кваліфікації молодшого спеціаліста: «Техніка-технолога із зварювання» або «Техніка-електрика». Від імені ДДТУ майбутніх студентів привітав заступник завідувача кафедри машинобудування Молчанов В.Ф..

Мама чотирьох цьогорічних випускників Дем’яненко Л.Ф. привітала хлопців і дівчат від імені усіх батьків.

Вітання випускників супроводжувалися виступами колективів художньої самодіяльності училища та солістів обласної філармонії, переможців міжнародного конкурсу «Парад талантів» Анни та Олексія Чумак.

Завершилося святкове дійство розгортанням під пісню «Україна! Будьмо!» 25 метрового полотнища Державного Прапора на честь 25 випуску за часів незалежної України.

Успішного ВАМ життєвого шляху, випускники 2017 року!

Вручення дипломів випускникам училища

Вручення дипломів випускникам училища

Вручення дипломів випускникам училища

Вручення дипломів випускникам училища