В період з 25 по 28 квітня в Івано-Франківській області на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування. Конкурс проводився Міністерством освіти і науки України.

В боротьбі за перемогу свої професійні вміння демонстрували представники 24 областей України та міста Києва – переможці відповідних регіональних конкурсів.
Данило Тарасов – один з кращих електромонтерів України!

Дніпропетровщину на конкурсі представляв учень Камянського вищого професійного училища Тарасов Данило (група Е-9/14).

Конкурс проходив в два етапа теоретичний та практичний:

Теоретичний етап, окрім відповідного тестування, включав виконання розрахункової задачі.

Практичний етап складався з трьох завдань:

- знаходження несправностей електричних апаратів обліку і захисту;

- складання електричного кола керування освітленням з декількох місць;

- складання силового кола та кола керування електродвигуном за допомогою реверсивного магнітного пускача з 2-х місць з обмеженням руху за допомогою кінцевого вимикача та імітацією роботи електромагнітного гальма.Окрім демонстрації своїх знань та умінь конкурсанти мали можливість ознайомитися з красотами Прикарпаття відвідавши Буковель.

В підсумками виконання усіх завдань за рішенням компетентного журі конкурсу Тарасов Данило увійшов до складу переможців зайнявши ІІІ місце. Вітаємо Данила з перемогою і бажаємо подальших професійних досягнень!

До участі в конкурсі учня готували майстер в/н Дерига С.В. та викладач електротехнічних дисциплін Холтиненко А.В.