З 24 по 26 квітня в м. Фрідек-Містек (Чехія) відбувся 21-ий Міжнародний конкурс молодих (до 20 років) зварників «Золотий кубок Лінде».
Зенов Владислав - учасник Міжнародного конкурсу зварників

В конкурсі, котрий проводився за 4-ма номінаціями (ручне дугове зварювання, механізоване зварювання плавким електродом, зварювання неплавким електродом, газове зварювання) взяли участь 115 учасників з Чехії, Словаччини, Німеччини, України.

Команда України, сформована Товариством Зварників України, складалася з п’яти учасників – учнів професійно-технічних навчальних закладів Києва, Хмельницького, Кременчука та Кам’янського.
В номінації ручне дугове зварювання Україну представляли 2 учасника: киянин В. Фещук та учень групи ЗВ-16 Кам’янського вищого професійного училища Владислав Зенов.Не зважаючи на відсутність досвіду участі у міжнародних змаганнях Владислав Зенов не загубився і серед 28 учасників у своїй номінації посів досить високе 6-те місце. Слід відмітити, що його вертикальний стиковий шов був практично ідеальний і зайняв друге місце.

До участі в конкурсі Владислава готували майстри виробничого навчання училища Крівченко С.І., Черепньов Д.В. та Шульга Р.В.

Керівництво Кам’янського ВПУ щиро дякує ППО «Металургів» та особисто голові профспілки Нагорному Олегу Анатолійовичу за фінансову підтримку участі Зенова Владислава в даному конкурсі.

Зенов Владислав - учасник Міжнародного конкурсу зварників

Зенов Владислав - учасник Міжнародного конкурсу зварників