Поширення первинних екологічних знань серед молоді з метою відповідального ставлення до оточуючого середовища має велике значення для виховання майбутніх спеціалістів.

В рамках Тижня довкілля який проходив в м. Кам’янське з 3 по 8 квітня департаментом з гуманітарних питань міськради був проведений вперше міський конкурс еколого-натуралістичного спрямування «Life Hack». Основна мета конкурсу – залучення учнівської та студентської молоді до науково-дослідної діяльності, формування у молоді пізнавальних інтересів у сфері охорони природи а також створення умов для її творчої самореалізації.

Захист наукових робіт міського конкурсу відбувся 5 квітня 2017 року на базі Дитячого екологічного центру м. Кам’янського. Представниця училища – учениця гр. МКМ 9/15 Дріпко Анастасія (керівник Ляховко О.Д.) здобула перемогу та посіла перше місце в номінації «Промислова екологія».

Вітаємо переможницю конкурсу «Life Hack»

Нагородження переможців конкурсу відбулося 8 квітня 2017 р. в Лівобережному парку. Міський голова Андрій Білоусов особисто поздоровив Анастасію з перемогою, вручив почесну грамоту та побажав творчих успіхів.

Вітаємо переможницю конкурсу «Life Hack»