13 квітня на базі Кам’янського вищого професійного училища відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». Конкурс проводився Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області за підтримки ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат».

10 учнів з усіх куточків Дніпропетровщини змагалися не тільки за звання кращого електромонтера, а й за право представляти Дніпропетровську область у фіналі Всеукраїнського конкурсу, 25-28 квітня на Івано-Франківщині.

Конкурс проходив у два тури: теоретичний та практичний.

Під час теоретичної частини конкурсанти відповідали на 60 тестових питань та розв’язували задачу з електротехніки.

Практична частина конкурсу проводилася на території ДМК в електромонтажній майстерні училища. Учням за відповідною схемою запропоновано було зібрати досить складну, але цікаву схему керування трифазним асинхронним електродвигуном з коротко замкнутим ротором за допомогою реверсивного магнітного пускача з двох місць з обмеженням руху за допомогою кінцевих вимикачів. Слід відмітити, що більшість конкурсантів справилися з цим складним завданням, що й засвідчило компетентне журі на чолі з майстром Електроремонтного цеху ПАТ «ДМК» Ноздрань Валерієм Андрійовичем.

За підсумками конкурсу кращим електромонтером профтехосвіти області визнано учня Кам’янського ВПУ Тарасова Данила. Щиро вітаємо Данила з перемогою та бажаємо гідно представити регіон у фіналі Всеукраїнського конкурсу.

Друге та третє місця відповідно посіли Мироненков Олександр ВПУ№17 та Чорний Сергій ДЦППТО.

Оргкомітет конкурсу та керівництво Кам’янського ВПУ щиро дякують ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» і особисто генеральному директору Мосьпану В’ячеславу Вікторовичу за допомогу у підготовці матеріальної бази училища до проведення обласного конкурсу.

В Кам’янському визначали кращого електромонтера області

В Кам’янському визначали кращого електромонтера області