21 березня в Кам’янському ВПУ відбувся інформаційно-просвітницький захід у рамках профілактичної акції щодо запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми. Мета проведення: привернення уваги громадськості до цієї актуальної для українського суспільства проблеми.

Захід проходив на базі інформаційно-бібліотечного центру училища за участі представників Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, служби у справах дітей адміністрації Заводського району, ювенальної превенції Кам’янського відділу поліції, педагогів та учнів навчального закладу.
Серед учнівської молоді було розповсюджено листівки «Конституцією та Законами України заборонено дискримінацію і гарантовано рівні права та можливості жінкам та чоловікам у всіх сферах суспільного життя» (рекомендовано Міністерством соціальної політики України), продемонстровано інформаційні відеоролики «Людина не товар», «Боротьба з насильством у сім'ї». У ході жвавої дискусії учням надано корисну інформацію та поради, які допоможуть не стати «живим товаром» та жертвою насильства, подбати про свої права та безпеку.

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЗАХІД