22 березня в навчальних майстернях Кам’янського вищого професійного училища відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів з напряму «Зварювання» випускних груп.

Конкурс проходив в два етапи: практичний і теоретичний. Під час практичного туру 8 учасників-конкурсантів виконали: зварювання трубного з’єднання (способом механізованого і газового зварювання), з’єднання труби з пластиною (способом РДЗ). В ході практичного туру учасники продемонстрували високий рівень практичної підготовки, вміння робити з електрозварювальним обладнанням, обізнаність і вміння працювати з інструментом, пристосуваннями.

Після виконання завдання компетентне журі у складі: Цвінда Г.М. - заст.дир. з НВР, Пікуш З.В. – голова методичної комісії зварювального виробництва, викладач, Крівченко С.І., Черепньов Д.В., Кушнір І.Й., Бажан О.М – майстрів в/н провели контроль течешукання (газом, повітрям) і визначили переможців 1 етапу.

В ході другого туру конкурсанти відповідали на тестові питання з електротехніки, матеріалознавства, предметів професійного спрямування.

За підсумками змагань:

1 місце – Білан Владислав (ЕГЗ – 9/14)

2 місце – Зеленський Дмитро (ЕГЗ – 9/14)

3 місце – Маньковський Олександр (ЕГЗ – 11/16)

Вітаємо переможців, бажаємо міцних швів, нових звершень і досягнень. Наші вітання майстрам в/н, викладачам, що готували учнів до конкурсу!

Змагаються зварники – маги електричної дуги

Змагаються зварники – маги електричної дуги