10 березня в залі Дніпровського державного технічного університету відбувся традиційний конкурс серед дівчат-студенток вищих і професійно-технічних навчальних закладів міста «Міс Весна – 2017».

В цьому році за титул «Міс Весна 2017» змагались 8 конкурсанток серед яких була учениця Вищого професійного училища Вікторія Соловйова. До речі, це була єдина представниця системи профтехосвіти міста.

Оцінювали таланти конкурсанток члени журі: Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, перший заступник мера Олександр Чернишов, керівник зразкового ансамблю бального танцю «Лілея» Віталій Жосан, завідуючий сектором спорту департаменту з гуманітарних питань Анатолій Івашина, актриса театру ім. Лесі Українки Валентина Галенко.

Перед початком конкурсу міський голова А.Білоусов привітав всих жінок і побажав успіху конкурсанткам. В ході змагань учасниці повинні були пройти п’ять конкурсних завдань: «Візитка» (мультимедійна презентація учасниці), «Маю талант» (представлення хобі учасниці), «Жіноча логіка» (відповідь на неординарні питання), «Моя Батьківщина» (вітання до 85-річниці Дніпропетровської області», «Весняна фантазія» (дефіле-погляд на сучасний образ української жінки).

В ході всих конкурсів Вікторія приємно вражала аудиторію ерудицією, вмінням триматись, театральним талантом. Так, в конкурсі «Маю талант» Вікторія разом з Дьомичем Д. продемонстрували гумористичну сценку і отримали бурхливі оплески, а в ході конкурсу «Моя Батьківщина» за підтримки танцювальної студії «Сяйво» (керівник Завальна М.А) виконали композицію «Квітка», що не залишив байдужим жодного присутнього. Вікторія за підсумками конкурсу посіла друге місце і отримала звання «Міс Чарівність».

Своїм виступом, участю в конкурсі Вікторія ще раз підтвердила, що в навчальному закладі створені всі умови не лише для професійного навчання, а й для всебічного розвитку кожного учня.

Кожна учасниця отримала разом з вітаннями від мера А.Білоусова чудовий букет квітів, сертифікат на придбання прикрас.

Ми щиро вітаємо Вікторію, зичимо їй нових перемог, здійснення мрій. Дякуємо всим, хто прийняв участь в конкурсі і підтримував її.

«Міс Чарівність – учениця вищого професійного училища»

«Міс Чарівність – учениця вищого професійного училища»

«Міс Чарівність – учениця вищого професійного училища»