У кожного народу є знакові герої, які своє життя принесли в жертву, обравши тернистий шлях боротьби за долю рідної землі.

Таким героєм для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко, пророк, основоположник української мови, якому 9 березня виповнилося 203 роки з дня народження.

Саме в цей день в нашому училищі відбулась святкова літературно-музична композиція «Наша дума, наша пісня, не вмре, не загине», підготовлена викладачами української мови та літератури Звірко Т.М. та Шуляковою Л.Ю.

«Пройшли століття, але могутнє, пророче слово правди, свободи і щастя, сказане Великим Кобзарем, актуальне і нині, бо в ньому наша сила, наша правда, наша воля», - такими словами розпочала захід викладач Шулякова Л.Ю. Її думки продовжила учениця групи Е-11/16 Мішина Уляна, яка наголосила, що Т. Шевченко на сторожі людської гідності поставив слово і дав заповіт наступним поколінням:

Учітесь, читайте,

І чужому научайтесь,

Й свого не чурайтесь.

З вуст учениць групи МКМ-9/15 Недбайло Катерини, Кузнецової Поліни та Яцишиної Юлії звучали рядки поезій Тараса Григоровича.

Не обійшлось і без української пісні. Їх учні почули у виконанні викладача Онищенко Т.Г.

В цей же день учні училища прийняли участь в загальноміському збиранні на площі Т.Г.Шевченка де разом з представниками міської влади та громадськими активістами поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

Учні училища також взяли участь у засіданні круглого столу «Жінки в житті Т.Г.Шевченка», що проводився в Центральній міській бібліотеці. Разом з працівниками бібліотеки учні читали вірші Тараса Григоровича про жінок та про кохання.

Відзначаємо День народження Великого Кобзаря

Відзначаємо День народження Великого Кобзаря