В період з 27 лютого по 9 березня на базі училища відбулися курси підвищення робітничої кваліфікації для майстрів виробничого навчання ПТНЗ за напрямком «Зварювання». Із 17 майстрів, які прибули на курси, 14 представляли навчальні заклади Дніпропетровщини та ще 3 з Кіровоградської області.

Курси розпочалися з тестування. За результатами тестування виявлені проблемні питання і для кожного слухача розроблена власна програма курсів як з теоретичної так і практичної частин.

В ході теоретичних занять слухачі ознайомились з вимогами державних та європейських стандартів щодо рівня компетентності фахівця зі зварювання.

Один із провідних постачальників зварювального обладнання компанія «САММІТ» надала кожному майстру-слухачу комплект інформаційних матеріалів про новинки зварювального виробництва.

Під час виконання практичних вправ були опрацьовані нові технології послідовності виконання трубних та кутових з’єднань.

Майстри отримали можливість прийняти участь проведення уроку з механізованого зварювання в середовищі різних захисних газів.

За підсумками курсів всі слухачі отримали документи про підвищення (підтвердження) відповідної кваліфікації.

По закінченню курсів гості щиро дякували викладачу Атаманюк Т.Я. та майстрам в/н Крівченку С.І. та Черепньову Д.В. за доброзичливе відношення та відкритість власних методичних розробок.

Навчаємо майстрів – зварників

Навчаємо майстрів – зварників