Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 р. № 180/2004 15 лютого в Україні є Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цього року 15 лютого в училищі розпочалося з інформаційної години, під час якої учні отримали інформацію про історію Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та про участь випускників училища у війні в Афганістані (1979 – 1989 рр.).

Викладач історії, керівник гуртка «Юні музеєзнавці» Стороженко Н.В організувала в музеї історії училища ознайомлення зі змістом пересувної виставки «Мій біль і гордість – мій Афган» під час якого учні переглянули фотоальбоми, прочитали спогади батьків та викладачів про випускників училища, які загинули в Афганістані.

15 – 16 лютого в училищі пройшли змагання з волейболу за Кубок учасників бойових дій на території інших держав. В змаганнях прийняли участь 14 команд навчальних груп. За результатами змагань Кубок отримала групи ЕП – 15 (Ахундов Е., Барчук М., Волошин К., Дем’яненко Є., Дем’яненко Я., Либа Д.), яка у фіналі у запеклій боротьбі перемогла збірну груп ПМТ-9/14 та МКМ-9/14.

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав