Вчинок гідний поваги!

3-го лютого учні групи 1ЕГЗ-9/15
Кабачов Артем та Харитонов Ігор
спасли дитину, яка провалилася під лідВчинок гідний поваги!

Помітивши, що хтось барахтається у крижаній ополонці дренажного каналу водій автобусу №14, в якому їхали Артем та Ігор з занять, зупинився на мосту між 11-им та 2-им мікрорайонами лівобережжя.
Хлопці миттєво вискочили з автобуса, спустилися до водойми і за допомогою підручних засобів та власних ременів, разом зі ще одним перехожим, витягли з крижаної пастки 10-річну дівчину.


Ця подія не залишила байдужими жодного жителя нашого міста.

6 лютого Камя’нський міський голова Андрій Білоусов в присутності своїх заступників, відзначив героїчний вчинок юнаків. Від свого імені та імені громадян виніс їм подяку і нагородив цінними подарунками. Під час вітання він зазначив:

«В країні багато героїв. В першу чергу це ті люди, які героїчно борються за свободу та незалежність нашої країни в зоні АТО, а також такі хлопці як Ігор та Артем, які проявили справжню мужність і відвагу заради спасіння життя людини. Ваш благородний вчинок, це приклад для інших як треба допомагати один одному, діяти рішуче і сміливо. Дякуємо Вам хлопці!»

Вчинок гідний поваги!


15 лютого начальник Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Володимир Ярема нагородив усіх трьох героїв грамотами Головного управління «За мужність та героїзм, проявлені під час спасіння дитини в надзвичайній ситуації»

Вчинок гідний поваги!
Дякуємо учням за гідний вчинок,
а їх батькам за виховання справжніх чоловіків!