27 січня 2017 року, в День пам’яті жертв Голокосту, учні груп ВШП-9/16, МКМ-9/16, 1ЕГЗ-9/16 прийняли участь в уроці-пам’яті, що проходив у історичному музеї міста Кам’янського. Під час зустрічі і спілкування з Мащенко Ольгою Олексіївною учні почули розповідь про розстріли євреїв в нашому місті, в’язнів нациських концтаборів, що проживали та проживають в Кам’янському.

Співробітники музею ознайомили учнів з речами в’язнів нацизму, які передали до музею їх рідні, презентували книгу спогадів кам’янчан - в’язнів нацизму, продемонстрували уривки документальних фільмів, альбоми з фотокартками членів міської організації Української спілки в’язнів та жертв нацизму.

По закінченню уроку – пам’яті учні подякували співробітників музею за зустріч та розповідь, а коли повернулись в стіни училища вирішили взяти шефство над мешканкою міста в’язнем концтабору Освенцім Калініченко Лідією Ігнатіївною. Вони заприсяглися зробити все, щоб ніколи не повторились подібні події, щоби мирне небо не темніло від згарищ війни і на ньому світило яскраве сонечко.

В пам'ять жертв Голкосту