«Енергетика – серце промисловості»

Під таким гаслом в навчальному закладі пройшли заходи в рамках святкування Дня енергетика.

Саме 22 грудня, відповідно до Указу Президента України від 12 листопада 1993 р. № 522/93 в країні відзначається професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України – День енергетика.

День енергетика, це свято тих, хто виробляє та передає електричну енергію, обслуговує та ремонтує електричні машини. Це свято ЕЛЕКТРОМОНТЕРІВ

Напередодні свята серед учнів – майбутніх електромонтерів, пройшов конкурс тематичних стіннівок, найкращі з них були розміщенні в холі навчального закладу.

На святкову лінійку з нагоди свята всіх учнів запросили винуватці свята. Ведуча, майбутній електромонтер, Мішина Уляна захоплююче розповідала про історію галузі, її знакові події. Розповідь ведучих свята супроводжувалась цікавими і змістовними відеороликами.

З вітальним словом виступила заступник директора з НВР Атаманюк Т.Я., яка привітала всіх, а особливо педагогів методичної комісії «Електротехніки». Тетяна Яківна нагородила грамотами кращих учнів – електромонтерів та побажала їм як найкраще представити училище у Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться в цьому навчальному році в Івано-Франківській області.

Свої привітання майбутнім енергетикам подарували і учасники колективів художньої самодіяльності училища.

ЗІ СВЯТОМ ВАС – ЕНЕРГЕТИКИ!!!

«Енергетика – серце промисловості»